HP DesignJet T1700 44-in Yazıcı - W6B55A
HP Partner Yetkili Satıcı ve ServisHP DesignJet T1700 44-in Yazıcı - W6B55A

44 inç'e (1118 mm) kadar kaliteli CAD ve GIS uygulamalarını güvenli, verimli ve doğru bir şekilde üretin

  • 1.118 mm
  • Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10/100/1000Base-T Ethernet (802.3, 802.3u, 802.3ab); USB Type-A ana bilgisayar bağlantı noktası
  • Yaprak besleme;  Otomatik rulo değiştirme; Baskı malzemesi bölmesi; Otomatik kesici
  • Baskı al

Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Yalnızca orijinal bir HP yongası kullanan kartuşlarla kullanılmak üzere üretilmiştir. HP olmayan bir yonga kullanan kartuşlar çalışmayabilir ve şu anda çalışanlar da gelecekte çalışmayabilir.

Güçlü güvenlik özellikleri, Adobe PDF sürücüsü[2] ile en karmaşık dosyalarda bile yüksek üretkenlik ve parlak ve hassas renkler sunan 44 inç (1118 mm) yazıcı sayesinde CAD, GIS renkli yeniden üretimini güven içinde bir üst düzeye taşıyın.

Güçlü dosya işleme[1] ve gelişmiş güvenliğin şart olduğu 44 inç genişliğe kadar GIS haritaların ve teknik belgelerin doğru bir şekilde renkli yeniden üretimi.

Gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde yazıcınızı ve verilerinizi harici ya da isteyerek yapılmayan erişimlerden koruyun. Güvenlik yönetimi dahil aygıt ve filo yönetimini daha basit hale getirin. Muhasebe çözümleriyle baskı maliyetlerini kontrol ve optimize edin.

Üretkenliğinizi koruyun: Adobe PDF sürücüsü[2] ile bilgisayarınız donmadan en karmaşık CAD/GIS dosyalarında çalışabilirsiniz. Çift rulo sayesinde kesintisiz çalışın. HP Click baskı yazılımıyla proje gruplarını ve PDF belgelerini kolayca basın.

Karmaşık CAD/GIS dosyalarında renklerin doğru olması daha iyi kararlar verilmesini sağlar. Altı adet HP Bright Office Mürekkep parlak renkler, koyu resim kalitesi, yumuşak renklerin koyu tonları için renkli/gri/fotoğraf siyahı sunar. Adobe PDF Print Engine ile veri katmanlarını yeniden üretin.HP DesignJet T1700 44-in Yazıcı - W6B55A

  • Marka: HP
  • Ürün Kodu: HP DesignJet T1700 44-in Yazıcı - W6B55A