HP DesignJet Z6 24-in PostScript Printer - T8W15A
HP Partner Yetkili Satıcı ve ServisHP DesignJet Z6 24-in PostScript Yazıcı - T8W15A


Yüksek tanımlı baskılar, hızlı ve güvenli. Daha az mürekkeple daha yüksek kalite.

  • 610 mm
  • 10/100/1000Base-T Ethernet (802.3, 802.3u, 802.3ab); USB flash sürücüden doğrudan baskı için Hi-Speed USB 2.0 onaylı arabirim
  • Rulo besleme, üstten yaprak besleme, baskı malzemesi çıkış bölmesi, yatay otomatik kesici
  • Baskı al

Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Yalnızca orijinal bir HP yongası kullanan kartuşlarla kullanılmak üzere üretilmiştir. HP olmayan bir yonga kullanan kartuşlar çalışmayabilir ve şu anda çalışanlar da gelecekte çalışmayabilir.

Yeni yüksek tanımlı HP baskı kafalarıyla ayrıntıları daha net okuyun ve yüksek kontrastlı renkler elde edin. HP Pixel Control, yumuşak geçişler sağlar; entegre dikey kesici ise son işlemleri kolaylaştırır.[1] Karmaşık dosyaların üstesinden gelin ve yazıcılarınızın/verilerinizin güvenliğini sağlayın.

Suya ve solmaya dayanıklı, yüksek kaliteli teknik ve grafik uygulama baskıları alan CBS harita tasarımcıları/kullanıcıları, baskı hizmeti sağlayıcıları ve perakendeciler için idealdir.

Çift damla teknolojisi sayesinde açık renk mürekkep gerektirmeyen yüksek tanımlı HP baskı kafaları ile ayrıntıları açıkça görülen ve yüksek kontrastlı renkler içeren çıktılar alın. HP Pixel Control ile yumuşak geçişler elde edin. HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleri, suya ve solmaya karşı dayanıklı çıktılar sağlar.

Güçlü işleme mimarisi ve Adobe PDF Print Engine ile karmaşık dosyaların üstesinden gelin. İnç başına 2400 püskürtme ucu içeren HP baskı kafaları ile %20 daha hızlı baskı alın. Entegre dikey kesici ile haritaları daha az adımda farklı boyutlarda kesin.

HP Secure Boot, beyaz listeye alma, kimlik doğrulama çözümleri ve HP JetAdvantage Security Manager gibi dahili güvenlik özellikleri, yazıcılarınızın ve verilerinizin güvenliğini sağlamanıza ve gizliliği korumanıza yardımcı olur.


HP DesignJet Z6 24-in PostScript Yazıcı - T8W15A

  • Marka: HP
  • Ürün Kodu: HP DesignJet Z6 24-in PostScript Yazıcı - T8W15A