HP DesignJet Z9+dr 44-in PostScript Yazıcı with V-Trimmer - X9D24A
HP Partner Yetkili Satıcı ve ServisHP DesignJet Z9+dr 44-in PostScript Yazıcı with V-Trimmer - X9D24A


Hızlı ve basit profesyonel fotoğraf baskısı. Daha az mürekkeple daha yüksek kalite.

  • 1.118 mm
  • 10/100/1000Base-T Ethernet (802.3, 802.3u, 802.3ab); USB flash sürücüden doğrudan baskı için Hi-Speed USB 2.0 onaylı arabirim
  • İki otomatik rulo besleme, akıllı rulo değiştirme, üstten yaprak besleme, baskı malzemesi çıkış bölmesi, otomatik yatay kesici ve dikey kesici (çoğu kanvas da dahil tüm HP Z-serisi yazıcı onaylı baskı malzemesini keser)
  • Baskı al

Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Yalnızca orijinal bir HP yongası kullanan kartuşlarla kullanılmak üzere üretilmiştir. HP olmayan bir yonga kullanan kartuşlar çalışmayabilir ve şu anda çalışanlar da gelecekte çalışmayabilir.

Fotoğraf kalitesinde baskıları 2,5 kat daha hızlı[1] alın, kaliteden ödün vermeyin. Entegre bir dikey kesici içeren ilk yazıcıyla işlem sonrası çalışma süresini %20’ye kadar kısaltın.[2] HP Applications Center’daki yeni araçları kullanarak iş akışlarınızı basitleştirin.[3]

Çeşitli grafik uygulamaları ve teknik uygulamalarda profesyonel fotoğraf kalitesinde olağanüstü baskılara ihtiyaç duyan baskı hizmeti sağlayıcıları için idealdir.

HP Pixel Control ile yumuşa geçişli, profesyonel fotoğraf kalitesinde baskılar üretin. Yeni yüksek tanımlı HP baskı kafaları sayesinde açık renk mürekkeplere gerek kalmaz. RGB HP Vivid Fotoğraf Mürekkepleri ile daha geniş bir alanda çalışın. Son derece tutarlı bir parlaklık düzeyi için aygıtınızı yükseltin.

İnç başına 2400 püskürtme ucu içeren yüksek tanımlı baskı kafalarıyla kaliteden ödün vermeden 2,5 kat daha hızlı baskı alın. Entegre bir dikey kesici içeren ilk yazıcıyla işlem sonrası çalışma süresini %20’ye kadar kısaltın. Çift rulo desteğiyle zamandan kazanın.

İş akışınızı basitleştirin. HP Applications Center ile posterlerden afişlere ve kanvaslara kadar kolayca uygulamalar tasarlayın. Mevcut RIP’lerinizi kullanın. HP PrintOS ile uzaktan görünürlük elde edin ve baskı üretim ortamınızı daha iyi yönetin.


HP DesignJet Z9+dr 44-in PostScript Yazıcı with V-Trimmer - X9D24A

  • Marka: HP
  • Ürün Kodu: HP DesignJet Z9+dr 44-in PostScript Yazıcı V-Trimmer - X9D24A