HP DesignJet XL 3600 36 inç Çok İşlevli Yazıcı - 6KD23A
HP Partner Yetkili Satıcı ve ServisHP DesignJet XL 3600 36 inç Çok İşlevli Yazıcı - 6KD23A

Pazardaki en hızlı ve sağlam MFP ile yeni standardı deneyimleyin.[1]

  • 914 mm
  • Gigabit Ethernet (1000Base-T), şu standartları destekler: TCP/IP, BootP/DHCP (yalnızca IPv4), DHCPv6, TFTP (yalnızca IPv4), SNMP (v1, v2c, v3), Apple Bonjour Uyumlu, WS Discovery, Yerleşik Web Sunucusu (HTTP, HTTPS), IPsec, SMTP (e-posta), Raw IP baskı (9100), LPD, IPP, WS baskı, NTLM v2, SMBv3, SSL/TLS, 802.1X kimlik doğrulama (LEAP, PEAP, EAP-TLS), DFS
  • Yaprak besleme, otomatik önden yüklemeli rulo beslemesi, tümleşik çıktı istifleyici, baskı malzemesi bölmesi, otomatik yatay kesici; Tarayıcı: yaprak ve karton orijinaller için düz kağıt tarama yolu
  • Baskı, fotokopi, tarama

Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Yalnızca orijinal bir HP yongası kullanan kartuşlarla kullanılmak üzere üretilmiştir. HP olmayan bir yonga kullanan kartuşlar çalışmayabilir ve şu anda çalışanlar da gelecekte çalışmayabilir.


En hızlı ilk sayfa çıkışı ile yazıcıyı beklemeye son. Ofisinize sığacak kadar küçük ve herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar sağlam olan bu MFP en iyi ağ korumasını da sağlar.


Üretkenliği/işbirliğini, güvenliği ve maliyet optimizasyonunu önemli ölçüde artırmak isteyen, BT tarafından yönetilen işletmeler ve orta büyüklükteki teknik departmanlar için idealdir.


En hızlı ilk sayfa çıkışı ile yazıcıyı beklemeye son.[1] Kolay PDF baskısı özelliği sayesinde zamandan tasarruf edin. Hızlı klasör erişimiyle anında paylaşın.[4] Otomatik tarama, hızlı ayarlar ve son düzenleme özellikleriyle projelerinizi dijitalleştirin.


Yüksek hacimli baskı işlerini güvenle halledin. Dayanıklı bir tasarıma ve kompakt bir ayak izine sahip olan bu yazıcı, otomatik baskı malzemesi yükleme ve baskı istifleme özellikleriyle sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar. En düşük çalıştırma maliyetleriyle masraflarınızı azaltın.


En iyi ağ korumasını sağlayan dünyanın en güvenli geniş format yazıcısıyla kontrol sizdedir. Yazıcıya ve gizli belgelere erişebilecek kişilere siz karar verin. Filonuzu her zaman güvende tutun.


HP DesignJet XL 3600 36 inç Çok İşlevli Yazıcı - 6KD23A

  • Marka: HP
  • Ürün Kodu: HP DesignJet XL 3600 36 inç Çok İşlevli Yazıcı - 6KD23A