HP DesignJet Z6810 60 inç Üretim Yazıcısı - 2QU14A
HP Partner Yetkili Satıcı ve ServisHP DesignJet Z6810 60 inç Üretim Yazıcısı - 2QU14A

En hızlı yüksek kaliteli üretim baskı çözümü[1]

  • 1.524 mm
  • Gigabit Ethernet (1000Base-T); EIO Jetdirect aksesuar yuvası
  • Rulo besleme, otomatik yatay kesici, sarma makarası
  • Baskı al

Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Yalnızca orijinal bir HP yongası kullanan kartuşlarla kullanılmak üzere üretilmiştir. HP olmayan bir yonga kullanan kartuşlar çalışmayabilir ve şu anda çalışanlar da gelecekte çalışmayabilir.

Müşterilerinizin yüksek kalite beklentilerini karşılayacak etkileyici sonuçlar elde edin. Yoğun üretim süreçlerini karşılayın ve daha fazla iş yaparak üretim hacimlerinizi artırın. Mevcut RIP’lerinizi kullanın[2] ve iş akışınızı basitleştirmenize yardımcı olacak yeni araçlardan faydalanın.

Çok sayıda fotoğraf, kanvas, duratrans, POP grafik/teşhir, poster, harita ve teknik çizim üreten baskı hizmeti sağlayıcıları ve fotoğraf laboratuvarları için idealdir.

Etkileyici fotoğraflardan kanvaslara ve duratranslara, POP, poster, harita ve çizimlere kadar müşterilerinizin tüm işlerinde fark yaratmasına yardımcı olun. Dahili spektrofotometre sayesinde tüm baskı ve yazıcılarda tutarlı ve doğru renkler elde ederek işlerin tekrarlanmasını önleyin.

Yüksek baskı hızlarıyla yoğun üretim süreçlerini karşılayın, 500 GB sabit disk kapasitesi sayesinde daha fazla iş tamamlayın ve uzun baskı malzemesi ruloları ve 775 ml HP mürekkep kartuşlarıyla kesintisiz çalışın.

Çalışma biçiminize uyum sağlayan bu çözüm, iş akışınızı basitleştirmenize yardımcı olacak yeni araçlar sunar. Mevcut RIP’lerinizi kullanmaya devam edin[2] ve HP Applications Center’ı kullanarak içerikler oluşturun ve işler gönderin. HP Click yazılımı sayesinde daha az baskı malzemesi atığı üretin.
HP DesignJet Z6810 60 inç Üretim Yazıcısı - 2QU14A

  • Marka: HP
  • Ürün Kodu: HP DesignJet Z6810 60 inç Üretim Yazıcısı - 2QU14A