HP HD Pro 42 inç Tarayıcı - G6H51B
HP Partner Yetkili Satıcı ve Servis
HP HD Pro 42 inç Tarayıcı - G6H51B

HP'nin yüksek üretim HD renkli tarayıcısıyla olağanüstü, yüksek kaliteli sonuçlar elde edin.
CCD tarama teknolojisiyle yüksek kaliteli HD sonuçlar üretin. İnanılmaz tarama ve işleme hızları sayesinde iş akışlarını standartlaştırın. Gelişmiş özellikler seti sayesinde verimliliği ve üretkenliği artırın. HP geniş format yazıcılarla kolay entegrasyon olanağının keyfini çıkarın.

Renkli ve siyah beyaz sanat eserlerini, haritaları, teknik çizimleri ve fotoğrafları çoğaltmak ve verimli bir yazdırma-tarama-kopyalama çözümü oluşturmak için idealdir.
                                                                                                                                                                                                                    
Sınırları aşın. Orijinalinizin durumu ne olursa olsun HD tarayın. Kalın ortamlar üzerinde bile 1067 mm'ye (42 inç) ve 1200 dpi'ye varan tarama işleri yapın.[1] CCD tarama teknolojisiyle birden fazla hedefe kolayca tarayın ve mükemmel sonuçlar sunun.

Bu HD tarayıcı inanılmaz tarama ve işleme hızları sunar. Zorlu üretim ortamları için ideal olan gelişmiş özellikler performansınıza ivme kazandırmanızı sağlar.

Sorunsuz ve güvenli bir iş akışıyla verimli bir şekilde çalışın. HP yazıcılarla sorunsuzca tümleştirilebilen bu yazıcı, çözümün tamamı için yapılması gereken bakım işlemlerini basitleştirir. Kullanımı kolay dokunmatik ekran sayesinde tekrar baskıları önleyin. Gelişmiş güvenlik özellikleriyle iş akışınızı koruyun.                                                                                                                                                                                                                                                     


HP HD Pro 42 inç Tarayıcı - G6H51B

  • Marka: HP
  • Ürün Kodu: HP HD Pro 42 inç Tarayıcı - G6H51B