Canon Colorado 1650
HP Partner Yetkili Satıcı ve Servis
canon
  • Canon Colorado 1650


Canon Colorado 1650


parlak modda

159 m2/saat hıza kadar


1800 dpi'ye kadar

baskı çözünürlüğü


2 rulo

otomatik besleme ve geçiş


1625 mm

maksimum rulo genişliği


Esnek mürekkep ve mat/parlak yüzey seçeneklerine sahip yeni UVgel yazıcı

Olağanüstü uygulama aralığıyla yeni iş fırsatlarını keşfedin. Océ FLXfinish, ortamdan bağımsız şekilde kusursuz parlak veya gösterişli mat yüzeyli baskılar almayı sağlar. Tasarımcı duvar kağıtları, muhteşem çıkartmalar veya gösterişli ön ve arkadan aydınlatmalar elde edip insanların dikkatini çekerken, sıkışık teslim sürelerinin üstesinden gelin ve düşük maliyetli üretim sağlayın.


Bir yazıcı. İki yüzey seçeneği

Tek bir cihazdan baskısını alabileceğiniz öne çıkan parlak afişlerle veya yüksek düzeyde doğru matlıkta yüzey sonlandırmasına ve harika renklere sahip duvar kağıtlarıyla müşterilerinizi memnun edin. Mürekkep ya da ortam değiştirmek gerekmez!


Rakip tanımayan çok yönlülük

SAV'ler, polyester kumaşlar, ısıya duyarlı malzemeler ve düz kağıt gibi çeşitli ortamlarda dayanıklı ve kaliteli baskılar elde edin. UVgel mürekkeplerin esnek ve daha fazla gerilebilir formülü, baskılar katlandığında, büküldüğünde ve sarıldığında dahi kusursuz görüntü tutarlılığı sağlar.


Çığır açan üretkenlik

Her zaman yüksek çıktı hızları ve kısa üretim süreleri elde ederek teslim sürelerini kısaltın. Çevrimiçi değiştirilen iki ortam rulosu ve mürekkebin baskı sırasında doldurulması sayesinde sağlanan kesintisiz baskı ile rakipsiz üretkenlik elde edilir.


 PİYASADA DAHA HIZLI, DAHA UYGUN MALİYETLİ VE DAHA İYİ OLMAMIZ İSTENİYOR. LİMİTLERİ HER ZAMAN ZORLADIK, TA Kİ COLORADO'YU KEŞFEDENE KADAR. 

Michael Hiemann – Siepro (DE)


Benzersiz otomasyon

İlgilenmeniz gerekmez: kesintisiz püskürtme ucu denetimine, kullanışlı otomatik baskı kafası bakımına, otomatik ortam beslemesine ve rulo sarma modülüne güvenin.


Daha düşük operasyon maliyetleri

Daha az mürekkep kullanımı, düşük servis maliyeti ve uygun maliyetli ortamlarla kar-zarar tablonuzu iyileştirin. Benzersiz otomasyon sayesinde operatörün değerli zamanından tasarruf sağlayın.

Temel Özellikler

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Parlak modda 159 m2/saate kadar maksimum hız


Océ FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

Parlak modülasyonla Océ FLXfinish UV LED kurutma


2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

Otomatik besleme ve geçiş özelliğiyle 2 rulo, 1625 mm'ye kadar genişlik


Print resolution 600x1800 dpi

1800 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü


Uygulamalar

Océ FLXfinish, mürekkep ya da ortam değişimine gerek olmadan parlak ve mat yüzey seçenekleri sunar. Esnek UVgel mürekkepler, kendinden yapışkanlı viniller ve polyester kumaşlar da dahil olmak üzere geniş bir ortam aralığını destekler. Daha fazla gerilme becerisi, baskıları sorunsuz şekilde bükebilmenizi veya katlayabilmenizi sağlar.


Anlamlı teknolojiler

Océ Colorado 1650 yeniliklerle doludur. UVgel ve Océ FLXfinish ile oyunun kurallarını değiştirdik. Düşük sahip olma maliyetiyle daha geniş bir uygulama yelpazesinin, nefes kesici kalitenin ve gelişmiş üretkenliğin tadını çıkarın!


UVgel teknolojisi

UV LED ışıklarla anında kuruyan jel mürekkeplere sahip benzersiz "baskı al-kurut" teknolojisi. Jellerin sıvıya göre avantajı, mürekkep ortam içine ve üzerine akmadan daha az geçişte daha fazla mürekkep kullanabilmesidir. Geniş renk gamıyla çok net baskılar sağlar. Kokusuzdur ve son derece dayanıklıdır.


Océ FLXfinish teknolojisi

Bu dahiyane teknoloji, tek veya iki adımlı kurutma stratejisiyle UVgel'in avantajını en üst düzeye çıkarır. Mürekkep ya da ortamın değiştirilmesine gerek olmadan parlak veya mat yüzey seçeneği sunar. Pürüzsüz ortam ve kaplamasız düz kağıt gibi daha gözenekli/farklı yapıya sahip ortamlarda canlı mat baskıların tadını çıkarın.


UVgel jel mürekkepler

Esnek ve daha fazla gerilebilir mürekkepler, düz kağıt, kendinden yapışkanlı viniller ve polyester kumaşlar gibi geniş bir ortam aralığında baskı alınmasını sağlar. Daha fazla gerilme becerisi, soft signage veya güzel sanatlar kanvası gibi uygulamalar için baskıları sorunsuz şekilde bükebilmenizi veya katlayabilmenizi sağlar.


Océ PAINT teknolojisi

Baskı kafalarında olduğu gibi yazıcıyla ilgilenmenize gerek yoktur, Piezo Akustik Entegreli Püskürtme Ucu Teknolojisiyle (PAINT) püskürtme ucunun durumu sürekli takip edilir. Bir arıza saptandığında etkilenen püskürtme ucu (geçici olarak) kapatılır ve bitişikteki püskürtme uçlarıyla telafi edilir. Doğru an geldiğinde baskı kafaları temizlenir. Tam otomatik.


Océ Colorado 1650 hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?

Ekibimizin bir üyesiyle bugün görüşün


Canon Colorado 1650

  • Marka: canon
  • Ürün Kodu: Canon Colorado 1650